Tygodniowe warsztaty projektowania ubioru | Weeklong fashion design workshops

TERMINY:

KURS WAKACYJNY: 04.07-08.07.2016, godz. 10:00-14:30

KOSZT : 390 zł

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Zapisy pod numerem telefonu 12 266 21 11 i mailowo: kursy@ksa.edu.pl

W ciągu tygodnia stworzysz swój pierwszy autorski model!

Wszystkie zajęcia będą miały formę ćwiczeń z elementami wykładu (30 godz.). Pod koniec warsztatów każda grupa stworzy własną kolekcję, którą pokażemy na pokazie w ostatni dzień.

Dla osób spoza Krakowa jest możliwość zakwaterowania w bardzo dostępnych cenach (40 zł za dobę, dodatkowo płatne).

Możesz przyjechać w niedzielę po godz. 17.00 i zakwaterować się w hostelu (wtedy płacisz za 6 noclegów) lub w poniedziałek rano przyjechać prosto na zajęcia  (wtedy płacisz za 5 noclegów)

Krakowskie Szkoły Artystyczne są wpisane na listę WUP, w związku z czym istnieje możliwość ubiegania się o refundację kosztów kursu, zarówno dla osób bezrobotnych, jak i pracujących.

Program zajęć

1.Trendy 2016/17, moda, styl, inspiracje ( wykład i ćwiczenia; przygotowanie moodboard-ów oraz projektowanie poszczególnych sylwetek zgodnie z wybraną inspiracją)
2.Przerabianie i tworzenie nowej jakości różnych asortymentów ubrań (szycie maszynowe i ręczne)- Należy przynieść własne ubrania, które mają być poddane „tuningowi”, nici, szpilki, ostre nożyczki, dodatki pasmanteryjne itp.
3.Praca na manekinie krawieckim- upinanie tkaniny. Projektowanie ubiorów w oparciu o powyższą kompozycję.  Różne techniki plastyczne prezentacji oraz omówienie zasad, które definiują kolekcję.
4.Pokaz zrealizowanych kreacji oraz sesja zdjęciowa. Opracowanie pełnej stylizacji (makijaż, fryzura, akcesoria)

Na koniec każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia warsztatów. Turnus zaczyna się w poniedziałek i kończy się w piątek. Każdy kurs ma swojego opiekuna.

Zajęcia odbywają się w siedzibie Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru przy ulicy Zamoyskiego 52, w Krakowie.

Warsztaty prowadzą wykładowcy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

DURATION: 5 days/ 30 unites of 45 min.

DATE: 04.07-08.07.2016, 10:00 am – 2:30 pm

PRICE: 390 zł
VENUE: ul. Zamoyskiego 52, Cracow
The number of places is limited. Payment is necessary to secure the place. This course is in Polish, but the lecturer will be happy to explain in English.

Are you fascinated by fashion design? Awake your creativity during the summer workshops. You will learn the latest fashion trends and create your first authentic garment supervised by the teachers of Cracow School of Art and Fashion Design. By the end of the course your work will be presented alongside your colleagues during a fashion show. All classes will be in the form of practical sessions with elements of theory. You will receive a workshop diploma at the end of the course. Each week starts on Monday at 10 am and finishes on Friday. For any questions please contact us at ksa@ksa.edu.pl

IMG_9889 piotrkierat.com