Warsztaty projektowania biżuterii w metalu | Jewelry workshop

kurs projektowania biżuterii z metalu

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem PROJEKTANT MODY

KURS PROJEKTOWANIA BIŻUTERII Z METALU
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT.

W TRAKCIE KURSU:

• Celem kursu jest umożliwienie uczestnikom wykonania własnoręcznie elementów biżuterii z metalu kolorowego ( miedź, mosiądz, srebro ) jak : pierścionka, broszki, wisiorka, bransoletki, kolczyków itp.
  • Będziemy uczyć podstawowych technik złotniczych : lutowanie, kształtowanie, piłowanie, cięcie, polerowanie, oprawianie kamieni „cabochon” (przyniesione we własnym zakresie, bądź kupione na miejscu ) . Miedź, mosiądz dostępne w ramach kursu (ewentualnie przyniesione przez uczestników kursu , jeśli ktoś taki materiał posiada), jeśli chodzi o srebro istnieje możliwość przetopienia przyniesionego we własnym zakresie złomu srebrnego (zepsutych łańcuszków, kolczyków itp.)

PROWADZĄCY: dr Marek Nieniewski, wykładowca Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.

TERMIN:

• 1-4.07 (pon.-czw.), godz. 16:15-20:00 . Wpłata przed 21.06.2024
  • 26-29.08.2024 (pon.-czw.), godz. 16:15-20:00. Wpłata przed 16.08.2024
  • 16-19.09.2024 (pon.-czw.), godz. 16:15-20:00. Wpłata przed 6.09.2024

CENA: 550 zł
Dla studentów i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych oferujemy zniżkę wysokości 10% od ceny kursu.

MIEJSCE:

•  budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52 Kraków, profesjonalna pracownia biżuterii (sala nr 12).

Kurs organizowany jest przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w profesjonalnej pracowni– zobacz spacer wirtualny. Współpraca z Szkołą Kreatywnej Fotografii, która została wymieniona wśród najlepszych szkół fotografii na świecie TOP PHOTOGRAPHY SCHOOLS IN THE WORLD – ranking Shokit.com oraz Photoworkout.com. Zobacz również jakie prace powstają w trakcie dwuletniej nauki w naszej szkole – pracownie – galeria zdjęć. Poznaj prace dyplomowe.

ZAPISY na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl

• W tytule wiadomości należy podać nazwę kursu i wybraną datę, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.
    Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

WIĘCEJ O SZKOLE ARTYSTYCZNEGO PROJEKTOWANIA UBIORU – KLIKNIJ TUTAJ

warszatty biżuterii