noscript image

Warsztaty projektowania biżuterii w metalu | Jewelry workshop

Kurs projektowania biżuterii z metalu

Cena:

450 zł – 4 dni

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Każdy uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia kursu.

Terminy:

• 2-5.07.2018, godz. 10:00-14:30
  • 10-13.09.2018, godz. 16:00 – 20:30 (wpłata do 5.09.2018)

Miejsce: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, ul. Zamoyskiego 52, Kraków, profesjonalna pracownia biżuterii

Dla osób spoza Krakowa jest możliwość zakwaterowania (50 zł za dobę, dodatkowo płatne).

Możesz przyjechać w niedzielę po godz. 17.00 i zakwaterować się w hostelu (wtedy płacisz za 6 noclegów) lub w poniedziałek rano przyjechać prosto na zajęcia (wtedy płacisz za 5 noclegów)

W trakcie kursu:

• Celem kursu jest umożliwienie uczestnikom wykonania własnoręcznie elementów biżuterii z metalu kolorowego ( miedź, mosiądz, srebro ) jak : pierścionka, broszki, wisiorka, bransoletki, kolczyków itp.
  • Będziemy uczyć podstawowych technik złotniczych : lutowanie, kształtowanie, piłowanie, cięcie, polerowanie, oprawianie kamieni „cabochon” (przyniesione we własnym zakresie, bądź kupione na miejscu ) . Miedź, mosiądz dostępne w ramach kursu (ewentualnie przyniesione przez uczestników kursu , jeśli ktoś taki materiał posiada), jeśli chodzi o srebro istnieje możliwość przetopienia przyniesionego we własnym zakresie złomu srebrnego (zepsutych łańcuszków, kolczyków itp.)

Zapisy na kurs mailowokursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26.

• W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

Dofinansowania:

• Krakowskie Szkoły Artystyczne są wpisane na listę WUP, w związku z czym istnieje możliwość ubiegania się o refundację kosztów kursu, zarówno dla osób bezrobotnych, jak i pracujących.

UWAGA!
W przypadku dokonania opłaty i późniejszej rezygnacji z kursu, szkoła pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 15% kwoty.

warszatty biżuterii

Zamoyskiego 52 pracownia biżuterii 1