noscript image

19-22.02.2018, godz. 16:00 – 20:30

Ostateczny termin wpłaty za kurs do 12.02.2018

Cena: 390 zł

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl

W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

Zajęcia odbywają się w siedzibie Szkoły Kreatywnej Fotografii, ul. Dekerta 10, w Krakowie.

Krakowskie Szkoły Artystyczne są wpisane na listę WUP, w związku z czym istnieje możliwość ubiegania się o refundację kosztów kursu, zarówno dla osób bezrobotnych, jak i pracujących.

Brakuje Ci już miejsca na zdjęcia w albumach czy na dysku komputera? Nie wyobrażasz sobie podróżowania, spotkania z przyjaciółmi czy ważnej imprezy rodzinnej bez aparatu? Zawsze nosisz ze sobą aparat, fotografujesz wszystko dokoła ale ciągle brakuje ci profesjonalnej wiedzy i umiejętności? Letnie warsztaty Szkoły Kreatywnej Fotografii to możliwość zapoznania się z technikami fotografii tradycyjnej i komputerowej. Podczas 20 godzinnych warsztatów nauczysz się nie tylko jak robić profesjonalne zdjęcia, ale także jak poprawić te, które już zrobiłeś. Wszystkie zajęcia będą miały formę ćwiczeń z elementami wykładu.

Warunki uczestnictwa w zajęciach:
-Posiadanie własnego aparatu fotograficznego,  oraz znajomość jego obsługi. Płynne posługiwanie się przysłoną, czasem i czułością.
-Wiek od 15 lat
Dzień 1 – Wykład – Jak zrobić dobre zdjęcie mody?
Zaznajomimy Państwa z tematyką fotografowania mody. Przedstawimy najnowsze trendy w fotografii fashion. Omówimy wszystkie etapy powstawania zdjęcia. Od inspiracji do postprodukcji.
Skupimy się też na mistrzowskich fotografiach i zastanowimy jak osiągać podobne efekty.
Dzień 2,3 Praca w studio.
Wspólnie z naszymi stylistami i wizażystami przygotujemy plan zdjęciowy. Podczas dwóch dni zajęć uczestnicy będą mieli możliwość pracy w profesjonalnym studiu fotograficznym z modelkami i modelami. Każdy z uczestników zrealizuje swój plan na idealne zdjęcie.
Dzień 4 – Krytyka
Wykładamy karty na stół! Każdy z uczestników zaprezentuje efekt swojej pracy, podda ją konstruktywnej krytyce. Wspólnie zastanowimy się co poszło dobrze, a nad czym warto jeszcze popracować.
Jak się przygotować na zajęcia?
Na pierwsze zajęcia przynieście 10 swoich najlepszych fotografii, zapisanych na pendrive’ach. W drugi i trzeci dzień zabierzcie ze sobą swoje aparaty fotograficzne. Pamiętajcie o naładowaniu baterii, oraz wystarczającej ilości miejsca na kartach pamięci.
Oprócz tego oczekujemy od Was dobrego humoru i gotowości do pracy. Udana sesja fotograficzna zaczyna się od miłej atmosfery. Ponadto pamiętajcie, że na czas zajęć warto schować dumę do kieszeni. Im więcej dowiesz się o swoich zdjęciach, tym bardziej skorzystasz.