Tygodniowe warsztaty choreograficzne | Weeklong choreography workshops - KSA

TERMINY: wkrótce

Cena: 390 zł – 30 godzin lekcyjnych. Dla osób wpłacających do 10 czerwca 2015 – 10% zniżki!

Dla studentów i absolwentów KSA 15% zniżki! (zniżki nie łączą się).

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Zapisy pod numerem telefonu 12 266 21 11 i mailowo: kursy@ksa.edu.pl

Zajęcia odbywają się w siedzibie Szkoły Aktorskiej SPOT, ul. Dekerta 10 w Krakowie.

Dla osób spoza Krakowa jest możliwość zakwaterowania w bardzo dostępnych cenach (40 zł za dobę, dodatkowo płatne).

Możesz przyjechać w niedzielę po godz. 17.00 i zakwaterować się w hostelu (wtedy płacisz za 6 noclegów) lub w poniedziałek rano przyjechać prosto na zajęcia  (wtedy płacisz za 5 noclegów)

Krakowskie Szkoły Artystyczne są wpisane na listę WUP, w związku z czym istnieje możliwość ubiegania się o refundację kosztów kursu, zarówno dla osób bezrobotnych, jak i pracujących.

Program warsztatów dla początkujących: techniki tańca klasycznego i nowożytnego, rytmika, podstawowe zasady kompozycji choreograficznej, analiza muzyczna. style tańca, etiudy indywidualne. Program grupy zaawansowanej jest ustalany w zależności od zastanego przez prowadzącego poziomu uczestników. Na warsztaty należy zabrać z sobą ubiór sportowy, buty z miękką podeszwą lub baletki.

Warsztaty prowadzi Tomasz Gołębiowski – wykładowca Szkoły Aktorskiej SPOT. Uczy tańca w Warszawie w Państwowej Szkole Baletowej, pracuje także w Teatrze Wielkim w Łodzi jako tancerz solista i choreograf. W 1973 roku wygrał „Grand Prix” w Ogólnopolskim Konkursie Choreograficznym, po czym w 1976 roku zostaje kierownikiem baletu, pedagogiem i choreografem Krakowskiego Teatru Muzycznego Opera i Operetka w Krakowie. Równocześnie współpracuje z teatrami muzycznymi i dramatycznymi całej Polski. Realizuje wiele spektakli w Telewizji, współpracuje z Filmem Polskim.

DURATION: 5 days/ 30 unites of 45 min.
PRICE: 390 zł
VENUE: Cracow

Beginners workshop program: techniques of classical and modern dance, rhythmic, basic principles of choreographic composition, musical analysis, dance styles, individual études. The program for the advanced group is determined by the teacher depending on the level of the participants. Please bring with you sports clothes, shoes with soft soles or ballet shoes.

Workshops are conducted by Tomasz Gołębiowski- lecturer at SPOT Acting School. He teaches dance at the Warsaw National Ballet School and also works as a soloist dancer and choreographer at the Grand Theatre in Lodz. He won the „Grand Prix” in the National Competition for choreography in 1973, and in 1976 became head of the ballet, teacher and choreographer of the Cracow Music Theatre Opera and Operetta in Krakow. At the same time he works with music and dramatic theatres around Poland. He has taken part in many performances for television and has been working within the Polish film industry.

Each student receives a workshop diploma at the end of the course. The week starts on Monday at 10 am and finishes on Friday afternoon. For any questions please contact Katarzyna Rapacz katarzyna.rapacz@ksa.edu.pl or ksa@ksa.edu.pl The number of places is limited. Payment is necessary to secure the place. This course is in Polish, but the lecturer will be happy to explain in English.

warsztaty tańca