Warsztaty aktorskie | warsztaty teatralne - KSAWarsztaty aktorskie | warsztaty teatralne - KSA

Warsztaty aktorskie | warsztaty teatralne - KSA

warsztaty-aktorskie

Warsztaty aktorskie

Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 16 lat!

Cena:

390 4 dni

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Każdy uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia kursu.

Terminy:

• 20-23.08.2018 godz. 16:00 – 20:30 (wpłata do 13.08.2018)

Miejsce: Szkoła Aktorska SPOT, ul. Dekerta 10, Kraków, profesjonalne studio aktorskie.

Dla osób spoza Krakowa jest możliwość zakwaterowania (50 zł za dobę, dodatkowo płatne).

Możesz przyjechać w niedzielę po godz. 17.00 i zakwaterować się w hostelu (wtedy płacisz za 6 noclegów) lub w poniedziałek rano przyjechać prosto na zajęcia (wtedy płacisz za 5 noclegów)

Prowadzący – Renata Makowska (m.in. aktorka TVN, serial 19+)

Renata Makowska

Aktorka, teatrolog, animator kultury. Skończyła Wydział Teatru na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu, Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Ciechanowie na wydziale teatru, oraz kierunek aktorski w Krakowskiej Szkole.  Zagrała w wielu produkcjach telewizji TVN np „Julia”, „W11″ – stała rola prokuratora,” Detektywi”- różnorodność postaci i produkcjach filmowych, między innymi „Bokser”, „Rysa”, „Paczuszka” i inne. Pracowała z Tomaszem Blachnickim, Sławomirem Pstrągiem, Michałem Rosą, Marcinem Głowackim, Anną Plutecką, Reginą Zawadzką, Arturem Dziurmanem. Od 2009 związana na stałe z krakowską sceną Moliere, gdzie pracowała jako asystent reżysera przy spektaklu „Brat Naszego Boga”. W krótkim czasie dołączyła do obsady tego spektaklu i gra z powodzeniem do dnia dzisiejszego. Od 2009 roku pracuje z osobami niewidomymi i niedowidzącymi, w 2011 roku wykładała historię teatru przy projekcie Ministra Kultury „I ty możesz zostać aktorem „, zaś 2012 w projekcie Unijnym „65 +”, gdzie odkrywała arkana teatruW Szkole Aktorskiej SPOT wykłada wiedzę o teatrze.

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26.

• W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

Dofinansowania:

• Krakowskie Szkoły Artystyczne są wpisane na listę WUP, w związku z czym istnieje możliwość ubiegania się o refundację kosztów kursu, zarówno dla osób bezrobotnych, jak i pracujących.

UWAGA!
W przypadku dokonania opłaty i późniejszej rezygnacji z kursu, szkoła pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 15% kwoty.