noscript image

Kurs fotografii mody

Cena:

550 – 3 dni

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Każdy uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia kursu.

Terminy:

• 10-13.07.2018 godz. 16:00-20:30 (wpłata do 3.07.2018)

Miejsce: Szkoła Aktorska SPOT, ul. Dekerta 10, Kraków, profesjonalne studio fotograficzne.

Dla osób spoza Krakowa jest możliwość zakwaterowania (50 zł za dobę, dodatkowo płatne).

Możesz przyjechać w niedzielę po godz. 17.00 i zakwaterować się w hostelu (wtedy płacisz za 6 noclegów) lub w poniedziałek rano przyjechać prosto na zajęcia (wtedy płacisz za 5 noclegów)

Warunki uczestnictwa w zajęciach:
-Posiadanie własnego aparatu fotograficznego,  oraz znajomość jego obsługi. Płynne posługiwanie się przysłoną, czasem i czułością.
-Wiek od 15 lat

Program kursu:

Dzień 1 – Wykład – Jak zrobić dobre zdjęcie mody?

Zaznajomimy Państwa z tematyką fotografowania mody. Przedstawimy najnowsze trendy w fotografii fashion. Omówimy wszystkie etapy powstawania zdjęcia. Od inspiracji do postprodukcji. Skupimy się też na mistrzowskich fotografiach i zastanowimy jak osiągać podobne efekty.

Dzień 2,3 Praca w studio.

Wspólnie z naszymi stylistami i wizażystami przygotujemy plan zdjęciowy. Podczas dwóch dni zajęć uczestnicy będą mieli możliwość pracy w profesjonalnym studiu fotograficznym z modelkami i modelami. Każdy z uczestników zrealizuje swój plan na idealne zdjęcie.

Dzień 4 – Krytyka

Wykładamy karty na stół! Każdy z uczestników zaprezentuje efekt swojej pracy, podda ją konstruktywnej krytyce. Wspólnie zastanowimy się co poszło dobrze, a nad czym warto jeszcze popracować.

Jak się przygotować na zajęcia?

Na pierwsze zajęcia przynieście 10 swoich najlepszych fotografii, zapisanych na pendrive’ach. W drugi i trzeci dzień zabierzcie ze sobą swoje aparaty fotograficzne. Pamiętajcie o naładowaniu baterii, oraz wystarczającej ilości miejsca na kartach pamięci.

Oprócz tego oczekujemy od Was dobrego humoru i gotowości do pracy. Udana sesja fotograficzna zaczyna się od miłej atmosfery. Ponadto pamiętajcie, że na czas zajęć warto schować dumę do kieszeni. Im więcej dowiesz się o swoich zdjęciach, tym bardziej skorzystasz.

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26.

• W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

Dofinansowania:

• Krakowskie Szkoły Artystyczne są wpisane na listę WUP, w związku z czym istnieje możliwość ubiegania się o refundację kosztów kursu, zarówno dla osób bezrobotnych, jak i pracujących.

UWAGA!
W przypadku dokonania opłaty i późniejszej rezygnacji z kursu, szkoła pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 15% kwoty.

fotografia mody szkoła kreatywnej fotogarfii, kurs, warsztaty

IMG_9936 piotrkierat.com