Konkurs: Kreatwni pod patronatem KSA - KSA

Rusza druga edycja konkursu Kreatywni. Wiemy, że drzemią w was talenty, które tylko aż się proszą, żeby je obudzić. Na pewno jest wśród was przyszły dziennikarz, piszący do szuflady literat, rozpoczynający karierę fotograf czy też stawiający pierwsze kroki filmowiec. Właśnie na Wasze prace czekamy!

Na konkurs można nadsyłać artykuły dziennikarskie (relacje, recenzje, wywiady itp.), teksty literackie (proza i poezja), zdjęcia (pojedyncze lub ułożone w cykle) i klipy wideo (wyłącznie w postaci linków do filmów zamieszczonych w serwisach typu YouTube). Tematyka dowolna – liczą się tylko dobry pomysł i jego realizacja. Rozszerzyliśmy kategorie wiekowe, dzięki czemu ci młodzi bardziej duchem niż wiekiem również mogą pochwalić się swoja kreatywnością.

Tym, którzy o Kreatywnych słyszą po raz pierwszy, wyjaśniamy zasady konkursy: każdego miesiąca jurorzy wybiorą prace miesiąca z czterech kategorii tematycznych (artykuł prasowy, tekst literacki, fotografia, wideo) i poszczególnych kategorii wiekowych. I tu nowość! Swojego faworyta miesiąca będą mogli też wyłonić czytelnicy portalu i wziąć udział w głosowaniu. W drugim etapie konkursu wszystkie prace miesiąca będą ubiegać się o tytuł kreatywnej pracy roku (zwycięzcę poznamy w listopadzie 2012 roku). Wyłoniona ona zostanie podczas plebiscytu internetowego. Ogłoszenie comiesięcznych wyników nastąpi do 7. dnia następnego miesiąca (np. wyniki konkursu na pracę grudnia zostaną ogłoszone do 7 stycznia).  Wszelkie informacje oraz prezentacje zwycięskich prac znajdziecie na stronie www.kreatywni2.kulturaonline.pl

I jeszcze informacja dotycząca nagrody. W konkursie na kreatywną pracę miesiąca przewidzieliśmy nagrody finansowe w formie jednorazowych honorariów autorskich w wysokości ustalonej przez redakcję portalu Kulturaonline.pl oraz warsztaty fotograficzne organizowane przez Fotokursy.com.pl. Nagrodą główną w konkursie Nagrodą główną w konkursie jest nowoczesny apart cyfrowy ufundowany przez firmy: Peh i Przyjaciele oraz Krakowskie Szkoły Artystyczne.

Termin nadsyłania prac grudniowych mija 28 grudnia. Do dzieła!

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.