IDENTITY 2012 - relacja z wystawy - KSA

18 maja otwarto wystawę IDENTITY w dawnych magazynach kolejowych przy ul. Kamiennej 8. Wystawa trwa do 3 czerwca. Trzeba tam pójść. Dlaczego? Bo wiszą i stoją tam dzieła skończone. 41 artystów z Polski i Niemiec prezentuje swe prace pod kuratorską opieką Piotra Korzeniowskiego i Jakuba Najbarta. Nota bene dr Piotr Korzeniowski uczy na ASP i w Szkole Kreatywnej Fotografii.  Twórcy na Kamiennej mówią do Ciebie wyrafinowanym, a jednocześnie zrozumiałym językiem.

Kilka zdjęć na zachętę do obejrzenia całości. Polecam! Jerzy Gaweł

On 18th May the old storage of PKP on Kamienna Street hosted the opening night of the IDENTITY exhibition. The exhibition will last until 3rd June and simply everyone should see it. Why? Because the work presented is simply owe-inspiring. 41 Polish and German artists presented their work under the curatorial care of Piotr Korzeniowski and Jakub Najbart. Incidentally, Dr. Piotr Korzeniowski teaches at the Fine Art Academy and the School of Creative Photography.

fot. gaweł