Konferencja prasowa w ICE Kraków - CFW 2017 - KSA

Konferencja prasowa w ICE Kraków – CFW 2017

15 marca w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbyła się konferencja prasowa, podczas której przedstawiono program tegorocznej edycji CFW 2017.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele miasta Kraków, partnerów, pracownicy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru oraz laureaci konkursu CFW z ubiegłego roku.

Krakowski tydzień mody rozpoczął konkurs młodych projektantów Cracow Fashion Awards, w którym wzięli udział tegoroczni dyplomanci Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Oceniało ich międzynarodowe jury, w skład którego weszli m.in. Mark Fast (Kanada), Carol Morgan (Wielka Brytania), Margaret Larmuth (Szwajcaria), Olga Yanul (Vogue Ukraina, Vogue Mexico), duet MMC Ilona Majer i Rafał Michalak, Natasha Pavluchenko czy Dorota Wróblewska.

Program tegorocznej edycji Cracow Fashion Week: http://cracowfashionweek.com/cracow-fashion-week-2017/

Przedstawiamy fotorelację z wydarzenia:

Zdjęcia: Rafał Biały (absolwent Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF)