CRACOW FASHION AWARDS PREMIERY coraz bliżej! - KSA

CRACOW FASHION AWARDS PREMIERY coraz bliżej!

Już 18 marca będziemy świadkami pokazu dyplomowego Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru – CRACOW FASHION AWARDS PREMIERY.

Jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Polsce, jakim jest Cracow Fashion Week będzie miało miejsce w dniach 18-26.03.2017. W programie znalazła się m.in. uroczysta gala CRACOW FASHION AWARDS PREMIERY, którą zaplanowano na pierwszy dzień CFW. Będziemy wtedy świadkami pokazu dyplomowego Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Poziom tegorocznych kolekcji naszych absolwentów jest niezwykle wysoki. Zapowiada się dzień pełen wrażeń!

Czyje projekty będziemy mogli zobaczyć już 18 marca?

Paulina Klimek, Urszula Sepioło, Magdalena Bukowska, Anna Hanzel, Paulina Mrożek, Magdalena Kapusta, Aleksandra Kulawiec, Sabrina Lounis, Aleksandra Witkowska, Aneta Biel, Paulina Siuta, Bianka Stys, Anna Molenda, Beata Piecząka, Justyna Korbiel, Anna Nawrocka, Regina Krasnova, Anna Smulska, Ewa Chojnacka, Kinga Chłopek, Joanna Drobniak, Artur Stec, Natalia Lewalska, Maria Wrońska, Daria Grabowska, Patrycja Szybowska, Jadwiga Ożóg, Dorota Suder, Nikola Gadzinowska, Patryk Jordan, Oliwia Nowicka, Anna Maria Zygmunt, Agnieszka Adamuszek, Aleksandra Kiljan, Elżbieta Kaczka, Joanna Kwaśniak, Joanna Pałasińska, Maciej Soja, Weronika Urbaniak, Karolina Głogowska, Zuzanna Gradowicz, Kinga Kasińska, Katarzyna Krupa, Dawid Grombik, Magdalena Twardowska, Natalia Sromek, Justyna Dombrowska, Magdalena Kasprzyk, Ewelina Pado, Dagmara Krańska, Justyna Kril, Patrycja Siwiec, Aneta Włodarczyk, Sylwia Morawska, Elżbieta Pagacz, Piotr Popiołek, Laura Filip, Sandra Stachura.

Sprawdźcie program tegorocznej edycji CFW: http://cracowfashionweek.com/cracow-fashion-week-2017/

Warsztaty i wykłady w ramach CFW: https://www.ksa.edu.pl/aktualnosci/bezplatne-warsztaty-ramach-cfw.html

PREMIERY