Zaprojektowani. Krakowskie spotkania z dizajnem.

Zaprojektowani to trzydniowe wydarzenie aktywizujące krakowskie środowisko projektantów wnętrz i projektantów produktu oraz wszystkich zainteresowanych tematyką projektowania i aranżacji wnętrz. Naszym celem jest integracja środowiska młodych projektantów oraz przedstawicieli branży architektury wnętrz i producentów oraz przedstawienie ich szerokiej publiczności zainteresowanej tematyką.

Formuła wydarzenia obejmie:

• wykłady zaproszonych gości – ikon polskiego wzornictwa
  • panele dyskusyjne
  • warsztaty prowadzone przez specjalistów z branży kreatywnej
  • konkurs na projekt wnętrza inspirowanego projektantem mody haute couture
  • wystawę pokonkursową
  • wystawę „Fotoprzestrzenie” (projektowanie wnętrz, fotografia, visual merchandising)
  • przegląd portfolio młodych projektantów
  • prezentacje firm z branży projektowania wnętrz
  • drugą edycję Krakowskich Targów Dobrego Wnętrza w kooperacji z kolektywem Papier Kamień Nożyce

Wydarzenie odbędzie się w Krakowie w dniach 21-23 listopada w trzech lokalizacjach: Krakowskich Szkołach Artystycznych, siedzibie Prodesigne oraz w hali Starej Zajezdni.

Organizatorem wydarzenia są Krakowskie Szkoły Artystyczne, Prodesigne wraz z Fundacją Piękna Polska, a partnerem Papier Kamień Nożyce oraz Virtus.

Już wkrótce ogłosimy konkurs z atrakcyjną nagrodą a na bieżąco będziemy dodawać wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej oraz facebookowego profilu wydarzenia.

plakat-zaprojektowani-2014-3