Współpraca absolwentów SKF oraz SAPU w Yearbook Online - KSA

Współpraca absolwentów SKF oraz SAPU w Yearbook Online

Sesja zdjęciowa wykonana przez absolwenta Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF, Mikołaja Perełkiewicza we współpracy z projektantem, Piotrem Popiołkiem ze Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU oraz modelem, Danielem Traczem w Yearbook Online.

Sesja pojawiła się w magazynie Yearbook Online www.theyearbookfanzine.com/daniel-tracz-at-as-mgmt-by-mikolaj-perelkiewicz-for-yearbook-online/

New face Daniel Tracz at AS Management features in this exclusive for Yearbook Online photographed by Mikołaj Perełkiewicz, using fashion designed and styled by Polish designer Piotr Popiołek.

To nie pierwsza publikacja Mikołaja Perełkiewicza. Wcześniej prezentował on sesję powstałą we współpracy z Maciejem Barcińskim (MACIEJ REDO) oraz Jefim Mutowinem (Jefim Jewellery), publikował w Kaltblut Magazine. Może on również pochwalić się współpracą m.in. z Embassy Models, AMQ Models, A S Management Cracow, 7Hues Magazine czy The1990’s.

Zapraszamy na stronę: https://mperelkiewicz.wixsite.com/portfolio

Piotr Popiołek jest tegorocznym absolwentem SAPU oraz zwycięzcą Cracow Fashion Awards.

Kolekcja „iD” Piotra Popiołka, zwycięscy Cracow Fashion Awards