Warsztaty makijażu z Dorotą Golińską - KSA

W trakcie Cracow Fashion Week warsztaty makijażu poprowadzi Dorota Golińska, która mówi o sobie: „Jestem malarką, wizażystką i charakteryzatorem filmowo – teatralnym, absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych w Zielonej Górze i Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zafascynowana sztuką makijażu i tworzeniem piękna jakie daje, pogłębiałam wiedzę przy Teatrze Wielkim w Warszawie, a także w szkole Sophie Lecomte w Aix-en-.Provence (Francja) Pełna zapału stworzyłam swoje Studio Artystyczne 13-e lat temu w Krakowie, od 6-u lat jestem związana z Warszawą, gdzie mieszkam i realizuje swoje zawodowe plany. Jako wizażystka tworze makijaże w kobiecych czasopismach poświęconych modzie, m.in. dla wydawnictwa Edipresse, Bauer i Zwierciadło. Współpracuje przy produkcjach tv, pokazach mody, sesjach fotograficznych, warsztatach artystycznych i eventach. Współtworzyłam projekty, które były prezentowane w wielu miastach w Polsce, a także poza granicami kraju: w Paryżu, Londynie i w Wiedniu. Jednocześnie zdobyte wykształcenie i wieloletnia praca artystyczna pozwala mi uczyć i prowadzić warsztaty dla przyszłych wizażystów, firm i osób indywidualnych. Świadomość, że pracują w wymarzonym zawodzie daje wiele satysfakcji.”

Zapraszamy na  stronę Doroty Golińskiej www.dorotagolinska.pl

golińska