Sieradz Open Hair 2011 - foto - KSA

Fantastyczny weekend w Sieradzu za nami. Poniżej zdjęcia z wyborów Miss Open Hair 2011. Kandydatki do tytułu zaprezentowały się w ubraniach absolwentek SAPU: Pauliny Żądło, Marioli Wróbel, Anety Horążak, a w wyjściu finałowym – sukniach Wioletty Dubiel-Salamon, która także skończyła SAPU. Reprezentacja Krakowskich Szkół Artystycznych także wybrała swoją miss – Miss Stylu. Została nią Agnieszka Wieprzycka z Gliwic, którą w nagrodę zapraszamy na wrześniowe warsztaty do KSA (do wyboru: fotografia, projektowanie ubioru lub stylizacja).

Następnego dnia po wyborach Miss w Sieradzu odbył się pokaz kolekcji dyplomowych Pauliny Żądło, Anety Horążak, Marioli Wróbel i Gabrieli Hezner – kandydatki do tytułu miss jeszcze raz zaprezentowały stroje absolwentek SAPU, tym razem całe kolekcje.

Zdjęcia reportażowe dla organizatorów festiwalu wykonywali słuchacze Szkoły Kreatywnej Fotografii, powyżej fotografie Łukasza Sowińskiego.
Później dorzucimy jeszcze zdjęcia z warsztatów, które prowadziliśmy w Sieradzu dla dzieciaków.