PTAK - Przegląd Twórczości Akadamickiej w Krakowie - KSA

O Festiwalu PTAK
Przegląd Twórczości Akademickiej w Krakowie jest wydarzeniem organizowanym przez studentów dla studentów. Impreza ma dać szansę pokazania się osobom, które mają swoje pasje, talenty, hobby, a nie mają zbyt wielu okazji na ich zaprezentowanie szerszej publiczności.

Kogo szukamy?
Do udziału zapraszamy wszystkich studentów, którzy chcą podzielić się z resztą świata swoją twórczością. Zapraszamy muzyków, poetów, aktorów, tancerzy, malarzy, fotografów i wszystkich innych, którzy pragną zaprezentować swoją pasję.  PTAK ma pokazać ile talentów drzemie w studentach, jak różnorodne formy ekspresji wybierają, jak są kreatywni.
Krótko mówiąc – jeśli studiujesz, a do tego piszesz, komponujesz, tańczysz, śpiewasz, grasz, rzeźbisz, malujesz, robisz graffiti bądź robisz cokolwiek innego, co wiąże się z szeroko pojętą sztuką i chcesz się z tym pokazać, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Szczegóły nadsyłania zgłoszeń znajdziesz w regulaminie.

Na zgłoszenia czekamy do 4 kwietnia(Termin być może zostanie przedłużony)

Jak będzie wyglądał festiwal PTAK?
PTAK wystartuje 17 kwietnia i potrwa do 21 kwietnia 2010r . W tym czasie uczestnicy będą mieli szansę zaprezentować swoją twórczość, zapoznać się z twórczością innych.
Wszystkie imprezy odbywać się będą w klubie Żaczek, ale to od ilości i rodzaju nadesłanych zgłoszeń będzie zależeć dokładny program festiwalu.

Nie chcemy, aby PTAK był kolejnym zwykłym konkursem. Nie przewidujemy rywalizacji między uczestnikami. Pragniemy stworzyć przestrzeń do zaprezentowania swoich umiejętności. Dodatkowo zaproszeni zostaną eksperci w poszczególnych dziedzinach prezentowanych przez uczestników, którzy fachowym okiem spojrzą na występy, ocenią je, udzielą wskazówek.

Przede wszystkim jednak PTAK ma być dobrą zabawą w gronie studenckim, gdzie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Krakowskie Szkoły Artystyczne są partnerem akcji. Zapraszamy do przesyłania swoich zgłoszeń i zaprezentowania swojego talentu szerokiej publiczności.