noscript image

Przedruk z KSAverego w LOUNGE - KSA

Miło nam poinformować, ze w najnowszym numerze magazynu LOUNGE znalazł się przedruk artykułu z KSAverego.

Przy okazji dziękujemy za odwiedzanie bloga – mamy juz dużo ponad 50 tysięcy wejść! Nie osiadamy na laurach, na pewno nie zabraknie tematów do opisania , bo Krakowskie Szkoły Artystyczne  po wakacyjnej przerwie znowu zatętnią życiem.  Mamy także propozycję – każdego, kto chciałby podzielić się swoimi dokonaniami artystycznymi, sukcesami na polu sztuki i projektowania, bądź ma pomysł na artykuł mniej lub bardziej związany z kierunkami w KSA zachęcamy do przesyłania nam materiałów, które moglibyśmy tu zamieścić. Chyba już nie musimy dodawać jaki to prosty sposób na promocję. Chętnie przyjmiemy także wszystkie uwagi dotyczące KSAverego.

1. publiczność

Czemu to tu? Chcemy konkursów wnętrzarskich! Dajcie nam też szanse to ją wykorzystamy!

2. Pisząc bloga w dużej mierze bazujemy na informacjach od studentów i absolwentów, a że najaktywniejsi w informowaniu nas są absolwenci i ludzie związani z SAPU, stąd też piszemy o SAPU najwięcej. Czekamy także na propozycje tematów z innych kierunków :)
    odnośnie konkursów – weźmiemy Państwa sugestię pod uwagę, tymczasem polecam stronę http://www.konkursykreatywne.pl