Nowa TUBA! - KSA

Tuba to  bezpłatny magazyn Krakowskich Szkół Artystycznych. Dostępny dla wszystkich zainteresowanych modą, dizajnem, fotografią i teatrem. Przybliża dokonania młodych twórców, publikuje wywiady, informuje o najciekawszych wydarzeniach. Pojawia się w wersji papierowej- w budynku szkoły przy Zamoyskiego 52 i podczas imprez organizowanych przez KSA oraz w wersji elektronicznej –  do ściągnięcia tutaj i na stronie www.ksa.edu.pl (również archiwalne numery Tuby!).

Tuba is Cracow School of Art and Fashion Design magazine. Created for those who are interested in fashion, design, photography and theater Tuba is a source of information, photos and interviewees with young designers. Tuba is available for free at school – Zamoyskiego 52 or online at KSA website and also here.