LIT fashion - KSA

LIT fashion to duet młodych, energetycznych projektantów, działający w Krakowie. Oboje ukończyli Liceum Sztuk Plastycznych w Radomiu a następnie przenieśli się do Krakowa, gdzie Tomasz skończył Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru, Ligia Akademię Krakowską wydział grafiki. Połączyli siły, aby projektować niepowtarzalne ubrania, łączące nowatorskie formy i autorskie grafiki zakładając sklep internetowy www.litfashion.pl a także pracownie krawiecką przy ul. karmelickiej 17/4 w Krakowie.

Wspólne działania rozpoczęli od wyróżnienia w finale konkursu Off Fashion Kielce 2008. Podążając za dobrą passą zaprojektowali kolejne kolekcje na finał konkursu Warsaw Fashion Srteet 2009 i Off Fashion Kielce 2009. Duet proponuje kolekcje dostępne w sklepie internetowy litfashion oraz  partnerskich sklepach w Polsce. Przyjmuje zamówienia indywidualne i grupowe. Oferuje szeroki wachlarz produktów: odzież elegancką: suknie okazjonalne, wieczorowe, ślubne, garnitury, dzież codzienną, street’ową, sportową i taneczną. Zajmują się również stylizacją personalną jak i sesji zdjęciowych.

From casual to evening, for womem, men and unisex, simple and beauty – LIT fashion offers wide range of unique, well designed clothes. SAPU graduate Tomasz Jakowienko and graphic designer Ligia Dzik run their own atelierand make personal and photo stylizations. Check their website to find out more.

tekst & foto: www.litfashion.pl