II edycja Yard Sale Cracow - KSA

Streetwear, Moda, Vintage, Handmade, Design – już 17 listopada wszystko na jednym evencie! W krakowskiej Pauzie odbędzie się II edycja Yard Sale Cracow! Już po raz drugi szykujemy ucztę dla miłośników mody, designu i handmade’u i twórczej energii. Jest to wydarzenie wyjątkowe, zapełniające lukę w regionie, które pozwala młodym projektantom zaprezentować swoją twórczość. Najbliższa edycja – Fall/Winter Yard Sale Cracow – wprowadzi każdego w świąteczny nastrój przy świetnej muzyce i oczywiście różnościach, które już przygotowują zaproszeni artyści. Będzie można poznać osobiście wystawców oraz zaopatrzyć się w designerskie ubrania, buty, biżuterię, torebki i wiele innych akcesoriów. Nie zabraknie także działu dziecięcego, fotograficznego, rowerowego czy z eco produktami. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Będzie to także idealna okazja to nabycia oryginalnych prezentów mikołajkowych i świątecznych!

Wśród 30 wystawców cenione marki, absolwenci szkół artystycznych oraz początkujący twórcy, m.in.: Madox, Let’s Funky!, Matt Forest, Kropka, Taagu, Scradeus, play.work.create*, Coquet, Familove, Anettatetta, Lomografia.pl, Distanz Bike i wielu innych.

Patronat medialny:

Magazyn Street Mag /www.streeters.pl/streetmag