Dni otwarte KSA 5 -16 kwietnia 2011 - KSADni otwarte KSA 5 -16 kwietnia 2011 - KSA

Dni otwarte KSA 5 -16 kwietnia 2011 - KSA

Krakowskie Szkoły Artystyczne otwierają swoje podwoje nie tylko dla studentów. Od 5 do 16 kwietnia organizujemy Dni Otwarte, podczas któych każdy może wejść do szkoły, obejrzeć sale, posłuchać wykładów, poczuć panującą tu niezwykłą atmosferę oraz przekonać się, czy jest to miejsce, z których chce związać swoją przyszłość…

W budynku szkoły przy ul. Zamoyskiego 52 można obejrzeć m.in. sale krawieckie, pracownie komputerowe i profesjonalną salę do visual merchandisingu, natomiast w budynku przy ul. Dekerta 10 – studio fotograficzne oraz studio nagraniowe.

Grupy zorganizowane bardzo prosimy o umawianie się pod numerami (012) 266 21 11 oraz (012) 656 17 26, natomiast osoby indywidualne zapraszamy w godzinach 10.00 – 16.00 bez wcześniejszego potwierdzania swojej obecności.

1. minimi

Sale krawieckie? A gdzież one się znajdują? W jakimś tajnym pomieszczeniu? Bo póki co nawet technologia nie odbywa się normalnie, bo nie ma szpulek w maszynach…I nie można NIC uszyć. I to ma być ta SALA KRAWIECKA? Żałosne. I to też za 430 zł miesięcznie.