Dilemmas Magazine patronem Cracow Fashion Awards 2010 - KSA

Patronem medialnym Cracow Fashion Awards 2010 – dyplomowego pokazu absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru został  Dilemmas Magazine – modowy magazyn dostępny on-line. Jak czytamy na stronie „Dilemmas Magazine całkowicie odcina się od tego, co można znaleźć w popularnych czasopismach modowych. Zaglądamy do pracowni młodych projektantów, ciekawią nas inspirujące zjawiska modowe, blogi szafiarskie. Pokazujemy, jak ubiera się polska ulica”. A my cieszymy się, że młodzi krakowscy projektanci są dostrzegani i wspierani przez coraz więcej mediów.

Cracow Fashion Awards 2010 – Diploma Show of graduates of Cracow School of Art and Fashion Design, Fashion Department, has a new media patron – Dilemmas Magazine, on-line fashion magazine, which promote young fashion designers, fashion blogs and streetwear.

Okładka nowego numeru – kliknij i czytaj. New issue cover – click it to read.