noscript image

Cracow Fashion Awards 2010 - KSA

• On Luty 22, 2010

Już 21 marca 2010 po raz czternasty odbędzie się konkurs dla młodych projektantów, absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru – Cracow Fashion Awards 2010. Jego echa sięgają daleko  (publikacje relacji na dexigner.com, staże we Francji i Hiszpanii dla zwycięzców). Zwykle wyróżnieni na Cracow Fashion Awards zdobywają również nagrody na innych festiwalach i konkursach : International Talent Support w Trieście, Złota Nitka w Łodzi , awangardowe OFFashion w Kielcach oraz staże zagraniczne. W 2009 roku na międzynarodowym konkursie dla projektantów mody Habitus Baltija w Rydze absolwentki SAPU wywalczyły statuetkę „The best School Habitus Baltija 2009”. W konkursie wzięło udział 9 wyższych uczelni projektowania mody. Na najbardziej prestiżowym konkursie dla projektantów w Polsce organizowanym przez Międzynarodowe Targi Łódzkie Złota Nitka 2009 absolwentom SAPU przyznano wszystkie główne nagrody i 80 % wyróżnień. Cracow Fashion Awards jest więc szansą na wypatrzenie nazwisk, które już za moment mogą stać się najgorętszymi w branży. Na profesjonalnym pokazie w hali Targów w Krakowie zostanie zaprezentowanych około 50 kolekcji przy publiczności liczącej około 2 tysięcy osób.

W ramach Cracow Fashion Week odbędą się również: wystawa prac guru polskiej mody Jerzego Antkowiaka, pokazy kolekcji młodych projektantów w krakowskich klubach, wystawa prezentująca tradycyjny ubiór szlachty sarmackiej w Muzeum Narodowym. Imprezę zakończą organizowane w Galerii Kazimierz pokazy mody, na których zaprezentowani zostaną najzdolniejsi młodzi projektanci.

UWAGA: KSAvery jako pierwszy będzie wiedział kiedy pojawią się zaproszenia :)

On 21st of March 2010 Cracow fashion Week starts with Cracow Fashion Awards- Sapu graduates’ fashion show organized together with Galeria Kazimierz. We invite all fashion hotheads to exhibition hall in Targi w Krakowie. New place, new designs, new challenges.

Read KSAvery to get info about invitations.

Tak było w zeszłym roku… Last year show…

1. kamelja

to trzeba miec bilety?
    gdzie bedzie mozna je dostac? bardzo prosze o kontakt :)

2. edga

planowany jest jakis casting dla modelek? czy wybierane sa z agencjii? z gory dziekuje za odpowiedz :)

3. Modelki są z naszej agencji Reklamex-entry Kraków. Ewentualnie zapraszamy na casting do Reklamexu :)

4. Bilety będą do wygrania w konkursie mailowym. Już wkrótce.