Art&Grill Mixer/Fotoprzestrzenie 2010 - KSA

Na początek coś dla ducha – przestronne wnętrza Krakowskich szkół Artystycznych wypełnione niezwykłymi fotografiami i odważnymi, ciekawymi aranżacjami wnętrz. Później coś dla ciała, czyli jesienne grill party w ogrodzie.

Art&Grill Mixer to nietypowy wernisaż otwierający wystawę Fotoprzestrzenie 2010 – coroczną prezentację dyplomów absolwentów Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, Szkoły Visaual Merchandisingu i Szkoły Kreatywnej Fotografii. Mix form, idei i narodowości sprawi, że listopadowy wieczór spędzony przy Zamoyskiego 52 na pewno będzie gorący.

Przestrzenie wykreowane przez młodych fotografów i projektantów z KSA pobudza wyobraźnię, zainspirują, zaskoczą i zachwycą. Klasycznie czy nowatorsko, spokojnie czy z nutą szaleństwa – różnorodność styli i tematów pozwoli każdemu znaleźć coś, co na dłużej przykuje uwagę.

Wernisaż Art&Grill Mixer odbędzie się 17 listopada (Środa), o godz. 18.00, Zamoyskiego 52.
Wystawa Fotoprzestrzenie 2010 potrwa do 31 stycznia 2011.