Tematy z Szewskiej - KSATematy z Szewskiej - KSA

Tematy z Szewskiej - KSA

Bardzo nam miło zaprezentować okładkę czasopisma „Tematy z Szewskiej”. Autorem zdjęcia jest absolwent Szkoły Kreatywnej Fotografii z 2009 roku – Arkadiusz Garbuś.

Cover picture by Arkadiusz Garbuś, SKF graduate 2009.

1. Kaśmin

Widac, ze Artysta tej Fotogragi jest artysta z passiion :)
    Mimo ,ze fotografia ukazuje realna nieczulosc na ludzka agonie zycia, jest swiadomy ze zycie ma zawsze dwie strony medalu.
    Mi najbardziej podoba sie w tym zdjeciu to, ze Artysta pokazal: piekna stara kamienice ktora ma dusze, i ktora widzi wszystko i teraz i kiedys, zas czlowiek jest odpowiednikiem dzisiejszej bezsilnosci, ktora zawsze towarzyszy ludziom od pokoleniom, a stara kamienica jest pomnikiem kazdego cierpienia i kazdej istoty ludzkiej.tak ja przeczytałam piekno tej fotografi, ale po tym co napisalam zauwazylam ze to budynek uniwersytetu, ups:)
    Wielkie Gratulacje dla Artysty za talent :)