SPOT za jeden wiersz - przedłużony termin zgłoszeń - KSA

Na konkurs zapraszamy uczniów klas maturalnych, którzy chcieliby szlifować swój talent aktorski w jednej z najstarszych prywatnych szkół aktorskich – Szkole Aktorskiej SPOT w Krakowie.

Jeśli masz wystarczająco dużo odwagi, aby wystawić się na próbę w profesjonalnym konkursie, nie boisz się konkurencji i opinii jury – wybitnych aktorów, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Warto podjąć ryzyko , ponieważ nagrodą jest roczne stypendium na kierunku dziennym.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba przygotować i wyrecytować jeden wybrany utwór w języku polskim. Prezentacja nie powinna trwać dłużej niż 3 minuty. Formularz zgłoszeniowy jest do pobrania na stronie www.ksa.edu.pl. Należy go wypełnić i przesłać do 15 marca na adres Krakowskich Szkół Artystycznych ul. Zamoyskiego 52, 30-523 Kraków (decyduje data stempla pocztowego) lub e-mailem na adres ksa@ksa.edu.pl (SPOT, aktualności).

Nie czekaj, być może światła sceny w SPOT skierowane są właśnie dla Ciebie!