SPOT za jeden wiersz - KONKURS RECYTATORSKI - KSA

Konkurs recytatorski drogą do spełnienia marzeń? Tylko w krakowskiej Szkole Aktorskiej SPOT!

Zapraszamy wszystkich maturzystów do udziału w konkursiezorganizowanym przez Szkołę Aktorską SPOT, zatytułowanym „SPOT za jeden wiersz”. Nagrodą w konkursie recytatorskim jest roczne stypendium w szkole aktorskiej na kierunku dziennym. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie www.ksa.edu.pl oraz przesłanie go pocztą lub drogą mailową (ksa@ksa.edu.pl) do 25 marca 2013 roku. Podczas finału, który odbędzie się 05 kwietnia 2013 roku, należy zaprezentować
maksimum 3-minutową interpretację dowolnego wiersza w języku polskim.

Nagroda jest bardzo atrakcyjna dla marzących o karierze aktora młodych ludzi, a finał konkursu oceniać będą profesjonaliści, wybitni aktorzy Starego Teatru w Krakowie i wykładowcy SPOT, więc będzie on także sprawdzianem umiejętności i talentu dla wszystkich wiążących swoją przyszłość z tą branżą. Jest to także znakomita okazja dla uczestników, aby przełamać strach przed publicznymi wystąpieniami, a także poznać innych ludzi, dla których teatr i aktorstwo to prawdziwa pasja. Celem konkursu jest bowiem także kształtowanie kultury żywego słowa oraz propagowanie zainteresowania teatrem, jako dziedziną sztuki.

Wszelkie informacje, w tym regulamin konkursu znaleźć można na stronach www.ksa.edu.pl/spot/aktualnosci

IMG_8793 fot. Piotr Kierat IMG_8786 fot. Piotr Kierat