SPOT na Mistrzostwach Świata w szermierce artystycznej - KSA

Nasi słuchacze ze Szkoły Aktorskiej SPOT jada na Mistrzostwa Świata w szermierce artystycznej w Portugalii.

Miejsce i czas:  Cascais, Estoril, 16-20 sierpnia 2012
Organizator: Międzynarodowa Akademia Broni (Academie d’Armes Internationale), Portugalska Akademia Broni (AAP), ministerstwo sportu i klub sportowy Duelo.

Na Mistrzostwa pojadą: Sławomir Bendykowski, Rafał Domagała, Jakub Kruczek, Aleksander Leszczyński, Paweł Monsiel  i Dawid Orendorz. Studenci pierwszego i drugiego roku intensywnie pracując na zajęciach szermierki scenicznej (TYLKO U NAS!!!) pod okiem Mateusza Berkowicza – Mistrza klasy międzynarodowej – uzyskali kwalifikacje i jako jedyni z braci studenckiej naszego kraju będą mieli zaszczyt reprezentować Polskę na tych prestiżowych zawodach! SPOTOWCY GÓRĄ!!! POWODZENIA!!! TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI!!!! DAJCIE CZADU!!!! Relacja z mistrzostw zaraz po powrocie naszych z Portugalii!

Zobaczcie jak Spotowcy trenują szermierkę podczas zajęć w szkole:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=GqBHdHz9GvY&list=UUzva3upSM1De32sow7t1zLQ&index=1&feature=plcp&fb_source=message]