SPOT charytatywnie - KSA

Wiosną 2010 w odpowiedzi na zaproszenie P. Beaty Kapery z Centrum Kultury i Rekreacji Seniorów, studenci dyplomowego roku SPOT pod opieką K. Nowak oraz M. Bylicy wystąpili w programie muzycznym. Spotkania te powoli stają się tradycją, gdyż w roku 2011 zostaliśmy poproszeni o kolejne spotkanie koncertowe, w którym wzięła udział kolejna grupa dyplomantów. Poniżej kilka słów od P. Beaty Kapery po koncercie zeszłorocznym.

W imieniu swoim jak również seniorów Centrum Kultury i Rekreacji pragnę serdecznie podziękować za przpiękny koncert, który odbył się w naszej placówce w dniu 12.05.2010 r. Dziękuję za trud przygotowań, za poświęcony czas i wielkie serce otwarte na potrzeby drugiego człowieka. Swoje wyrazy uznania pragnę przekazać także Studentom Szkoły Artystycznej SPOT. Ich wrażliwość w przekazywaniu emocji poprzez śpiew poruszyła zarówno nas, pracowników, jak i naszych podopiecznych. Dziękujemy za chwile radości, zadumy i refleksji. Mam nadzieję, że nie jest to nasze ostatnie spotkanie.

Pozdrawiam gorąco i życzę samych sukcesów!

Beata Kapera