Rozpoczęliśmy rekrutację do Szkoły Choreografii! - KSA

Rozpoczęliśmy rekrutację do Szkoły Choreografii!

Trwają zapisy do naszej Szkoły Choreografii! To roczna specjalizacja choreograficzno-taneczna, której ukończenie gwarantuje zdobycie tytułu Choreografa.

Zajęcia prowadzone są w trybie zaocznym (20h lekcyjnych/zjazd, 18 zjazdów/rok). Autorski program został przygotowany przez jednego z najwybitniejszych polskich choreografów, Tomasza Gołębiowskiego. Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem Choreograf.

Gwarantujemy wysoki poziom zajęć oraz doskonałe przygotowanie do zawodu. Nasi absolwenci znajdują pracę w teatrach, formacjach, grupach i szkołach tanecznych, pracują również jako producenci teledysków.

Czesne miesięczne wynosi 450 zł październik-czerwiec.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – 15 OSÓB.

Szkoła Choreografii współpracuje z Accademia Eurodanza 2000 w Messynie we Włoszech. Instytucje współpracują ze sobą w zakresie programowym i artystycznym, organizują wspólnie spektakle artystyczne oraz inne przedsięwzięcia w zakresie tańca, choreografii, szermierki artystycznej i innych form artystycznych.

Policealna Szkoła Choreografii w Krakowie jest otwarta również dla studentów zza granicy – szczegółowe informacje w zakładce Rekrutacja.

Szkoła dysponuje własną salą baletową i teatralną oraz studiem nagrań i fotograficznym.

Autorski program Tomasza Gołębiowskiego został oparty na doświadczeniach i współpracy bezpośredniej z mistrzami choreografii polskiej i europejskiej.

W zakresie choreografii współpracował z:
– choreografia polska: H. Tomaszewski,F. Parnell C. Drzewiecki
– choreografia niemiecka :J. Waid, K. Jooss,E. Walter
– choreografia rosyjska: B. Eyeman
– choreografia duńska: F. Flint

W zakresie reżyserii teatralnej i filmowej współpracował z:
– J. Grotowski, J. Jarocki, A. Wajda

W zakresie muzyki współpracował z:
– K. Serocki, K. Penderecki, Z. Konieczny

W zakresie scenografii i kostiumów współpracował z:
K. Wiśniak, A. Sekuła, K. Pankiewicz

Przeczytaj wywiad z Tomaszem Gołębiowskim w magazynie TUBA

ENGLISH VERSION: High-quality classes taught by professional choreographers, mainly – Thomasz Gołębiowski, guarantee excellent preparation for the future profession. Good choreographers, who design and direct the dance or stylized movement in musical productions, are seeking by numerous theaters, dance groups and formations, film and video industries.