Reinkarnacja przedmiotu - wernisaż

Eco Fashion Weekend 2014 rozpoczął się od wernisażu mebli recyklingowych i upcyklingowych zatytułowanego „Reinkarnacja przedmiotu”. W czwartkowy wieczór w siedzibie KSA można było podziwiać prototypy przedmiotów codziennego użytku wykonane przez studentów Szkoły Wnętrz i Przestrzeni oraz Szkoły Visual Merchandisingu. Najchętniej projektowanymi i najbardziej efektownymi przedmiotami na wystawie okazały się lampy – zarówno wiszące, jak i stojące. Lampy rozświetliły holl, tworząc przytulną atmosferę. Jednym z najciekawszych eksponatów okazała się lampa ścienna skonstruowana z koła rowerowego i listwy lampek ledowych, których barwę można było zmieniać za pomocą pilota.

Podczas wernisażu odbył się konkurs na najlepszy projekt recyklingowy. Głosami publiczności zwyciężyła Klaudia Kowal. Pozostałe miejsca zajęły Aleksandra Staniszewska, Aleksandra Pacura oraz Krzysztof Piła. Podczas niedzielnego Junk Fashion Show Daniel Wieleba wręczył nagrody laureatom. Nagrodą jest publikacja projektów w magazynie „Wnętrza Daniela”.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wernisażu.