Polish Talent Support zaczynamy!

Polish Talent Support to nowy projekt skierowany do młodych artystów polskich mieszkających na stałe poza granicami Polski, którzy działają na polu mody, fotografii oraz aktorstwa.

Akcję stworzyły i realizują Krakowskie Szkoły Artystyczne, placówka edukacyjna z 20-letnią historią i wieloma międzynarodowymi sukcesami (jako Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoła Kreatywnej Fotografii, Szkoła Aktorska SPOT, Szkoła Wnętrz i Przestrzeni), organizator od 7 lat Cracow Fashion Week.

Polish Talent Support ma na celu promocję i wsparcie polskich talentów mody, fotografii i aktorstwa, zarówno osób już uznanych, jak i tych dopiero zdobywających międzynarodowy rozgłos. Chcemy promować młodych artystów mieszkających i działających poza terenem naszego kraju.

Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się przyciągnąć z powrotem do kraju część wielomilionowej Polonii. A zarazem pokażemy, jak wielu kreatywnych artystów mamy na całym świecie.

Joanna Gaweł
Krakowskie Szkoły Artystyczne