Obrony w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru - KSA

Obrony w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru

W dniach 7-11 luty 2017 r. odbyły się obrony w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru.

Swoje projekty pokazało ponad siedemdziesięciu studentów. Poziom tegorocznych kolekcji był niezwykle wysoki, o czym będziemy mogli się przekonać już za miesiąc podczas Pokazu Dyplomowego SAPU na Cracow Fashion Awards Premiery, który odbędzie się 18 marca w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

W Komisji Egzaminacyjnej znaleźli się mgr inż. Joanna Gaweł, dr hab. Grażyna Borowik, mgr Marta Dubanowicz, mgr Patrycja Guzik, mgr sztuki Marzena Kolarz, mgr sztuki Bogusława Nastaborska-Lisowska, mgr sztuki Anna Niemczyk-Gadd, mgr Anna Walicka, mgr Wojciech Bednarz, prof. Janusz Karwacki, mgr sztuki Borys Makary oraz mgr sztuki Andrzej Peller.

Zdjęcia studentów oraz ich aneksów malarskich:

www.ksa.edu.pl/szkola-mody