Nowa kolekcja KUPLO - Szkoła mody | SAPU

KUPLO to duet projektantów – absolwentki SAPU i absolwenta ASP w Krakowie. Charakteryzuje nas dwutorowość działania: krótkie serie unikalnych, wygodnych ubrań, oraz modowe eksperymenty, będące poligonem doświadczalnym w zakresie krojów, materiałów, faktur i kolorów.

OSIĄGNIĘCIA:

2014 Kolekcja „Welcome to Paradise”

– Tytuł kolekcji roku Cracow Fashion Awards
– Tytuł kolekcji mediów
– Nagroda od firmy Husqvarna
– Wyróżnienie Dziennika Polskiego
– Wyróżnienie Lounge Magazyn
– Finał XV edycji Off Fashion Kielce | Nagroda od firmy Sephora 2013

Kolekcja „Ubi sunt”

– Finał XIV edycji Off Fashion Kielce
– Nagroda od firmy Sephora 2012 Kolekcja „Inside”
– Finał międzynarodowego konkursu Re-Act