Michał Zaczyński oceniał projektantów SAPU [Cracow Fashion Week]

Michał Zaczyński oceniał absolwentów SAPU [Cracow Fashion Week]

Michał Zaczyński, krytyk mody i autor bloga michalzaczynski.com, przyjechał do SAPU, by ocenić dyplomy tegorocznych absolwentów.

Michał Zaczyński od wielu lat regularnie odwiedza SAPU i Cracow Fashion Awards, gdzie pełni również rolę przewodniczącego Rady Mediów. Ten znakomity krytyk mody, a zarazem autor bloga michalzaczynski.com, spotkał się również ze studentami SAPU. W czasie wykładu oceniał tegorocznych absolwentów, którzy prezentowali swoje kolekcje w czasie Cracow Fashion Awards.

Fot. Tytus Kondracki

Dzięki temu młodzi projektanci mogli skonfrontować swoje pomysły z jednym z najbardziej krytycznych, a zarazem konstruktywnie myślących ludzi w polskiej modzie. Wykład był znakomitą okazją do poznania zasad, którymi rządzi się branża fashion.

Michał Zaczyński otrzymał również specjalną grafikę i tytuł Przyjaciela SAPU, przyznany z okazji 20-lecia istnienia Szkoły (na zdjęciu  powyżej), a zaprojektowany przez Ninę Gregier, autorkę identyfikacji graficznej Cracow Fashion Week.

Krytyk odwiedzi znów SAPU jesienią.