Konferencja dla projektantów "Co dalej"

W czasie Carcow Fashion Week w Krakowskich Szkołach Artystycznych odbyła się konferencja dla młodych projektantów „Co dalej”. Celem konferencji było przekazanie młodym twórcom przydatnych rad, które pomogą im w rozwijaniu i promowaniu własnej marki. Wykład na temat roli social media w kreowaniu wizerunku prowadziła Katarzyna Młynarczyk z formy konsultingowo-szkoleniowej Socjomania. O prawach autorskich opowiadały Paula Paul i Aleksandra Maciejewicz z obsługującej branżę kreatywną firmy Lawmore. Tajniki marketingu szeptanego zdradził Mateusz Gawin z Likemore.pl. Kolejnym prelegentem był Mateusz Romanowski z Allani.pl, a następnie Agnieszka Janik podzieliła się wiedzą z zakresu projektowania stron internetowych. Konferencja zakończyła się wykładem Bartłomieja Zobka, właściciela Eurobrandu, który opowiedział o pozycjonowaniu w Google. Konferencja była strzałem w dziesiątkę, o czym świadczyła wypełniona po brzegi sala wykładowa w KSA. Dziękujemy!