Jacek Szopik w dziesiątce najlepszych fotografów - KSA

Jacek Szopik w dziesiątce najlepszych fotografów

Absolwent Szkoły Kreatywnej Fotografii, Jacek Szopik znalazł się w zestawieniu ELLE Sverige, które wskazało dziesięciu, młodych fotografów wartych śledzenia.

To kolejny sukces naszego zdolnego absolwenta. Jacek Szopik jest uważany za jednego ze zdolniejszych fotografów działających na terenie Szwecji. W zestawieniu znalazł się obok takich artystów jak: Pauline Suzor, Elsa Soläng, Dan Sjölund, Celine Barwich, Fredrik Lerneryd, Isabella Ståhl, Adam Klingeteg, Emma Karlsmark Elfstrand czy Fredrik Altinell.

Jacek Szopik jest młodym fotografem pochodzącym ze Szczecina, który ma za sobą już spore sukcesy w świecie fotografii. Tworzy sesje modowe dla polskich, jak i zagranicznych magazynów. Swe prace publikował m.in. w Elle Man Hong Kong, Elle Man Thailand, Fucking Young!, Schön! Magazine, Client Magazine, Yearbook Fanzine, Carbon Copy Magazine,Peter,Tom and Dave, Chasseur Magazine, Defuze Magazine, K MAG, Male Model Scene, Kaltublut Magazine, Rocket Magazine, Odalisque Magazine. Współpracował z wieloma znanymi modelami i agencjami modelingowymi, m.in. skandynawskimi.
W fotografi niezwykle ważne są dla niego emocje oraz prostota.

Więcej zdjęć Jacka Szopika znajdziecie tu: Instagram: @jacekszopik / Website: jacekszopik.tumblr.com