HABITUS BALTIJA 2015: III miejsce absolwentki SAPU

Anna Tronowska z kolekcją PARTYTURA SPOJRZEŃ, której premiera miała miejsce podczas marcowego dyplomowego pokazu SAPU Cracow Fashion Awards, zajęła III miejsce w międzynarodowym konkursie Habitus Baltija w Rydze. Gratulujemy!!!

HABITUS BALTIJA to Międzynarodowy Konkurs dla Młodych Projektantów Mody, który odbywa się w stolicy Łotwy w Rydze już 15. rok z rzędu. Jest to jedna z największych imprez w branży modowej w krajach bałtyckich, która co roku skupia ok. 40 młodych projektantów mody z całego świata. Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU od lat współpracuje z Habitus Baltija i jest oficjalnym Partnerem konkursu.

Reprezentacja Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU podczas tegorocznej edycji Habitus Baltija:

Anna Tronowska PARTYTURA SPOJRZEŃ

anna tronowska