Finał EcoMade Festival 2017 - ogłoszenie wyników - KSA

Finał EcoMade Festival 2017 – ogłoszenie wyników

Maja Gołkiewicz, studentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru otrzymała nagrodę Rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi w konkursie EcoMade Festival 2017! Serdecznie gratulujemy!

Festiwal ekologicznej mody i designu – EcoMade Festival to trzy dni pełne wrażeń, podczas których zainteresowani mają możliwość uczestniczenia w licznych warsztatach oraz międzynarodowej konferencji naukowej. W tym roku jej temat brzmiał „Odnawialna przestrzeń projektowania”.

1 grudnia 2017 r. odbyła się uroczysta gala finałowa, która jest podsumowaniem zmagań projektantów biorących udział w EcoMade Contest.

Jury składające się z artystów, projektantów i dziennikarzy pod przewodnictwem Andrzeja Pagowskiego, wybrało laureatów trzech konkursowych kategorii: Fashion, Design oraz Art&Craft.

Nagrodę otrzymali:

• Wiktor Pernak (kategoria Design)
  • Agnieszka Kalińska (kategoria Art & Craft)
  • Tomasz Armada (kategoria Fashion)
  • Nagrody specjalne przyznane przez Rektora ASP prof. dr hab. Jolantę Rudzką Habisiak otrzymały Maja Gołkiewicz oraz Iwona Mitrowska

Nasza studentka, Maja Gołkiewicz dopiero zaczyna swą drogę w projektowaniu ubioru. To olbrzymi sukces dla młodej projektantki. Jej projekt „Elbise simgesi” to suknia wykona w myśl upcyclingu z łupin orzechów ziemnych.

Fotograf: Krzysztof Szlęzak

Serdecznie gratulujemy Mai oraz wszystkim nagrodzonym!

www.ecomadefestival.pl/