Elwira Rutkowska Stylizacje

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru wypuszcza spod swoich skrzydeł nie tylko projektantów, ale także świetnych stylistów. Jedną z naszych mega zdolnych absolwentek jest Elwira Rutkowska. Elwira tworzy stylizacje, scenografie do pokazów mody i sesji zdjęciowych oraz wszelkiego rodzaju konstrukcje i stroje wykorzystywane w projektach artystycznych. Współpracuje z gwiazdami np. Justyną Steczkowską czy Fiszem, a jej stylizacje znajdują się na okładkach czołowych magazynów w Polsce. Elwira często wykorzystuje ubrania, buty i dodatki innych absolwentów SAPU. Poniżej kilka prac Elwiry Rutkowskiej, a więcej znajdziecie na jej Facebooku.

elwira rutkowska stylizacje, szkola artystycznego projektowania ubioru, absolwentka sapu elwira rutkowska stylizacje, szkola artystycznego projektowania ubioru, absolwentka sapu (1) elwira rutkowska stylizacje, szkola artystycznego projektowania ubioru, absolwentka sapu (2) elwira rutkowska stylizacje, szkola artystycznego projektowania ubioru, absolwentka sapu (3) elwira rutkowska stylizacje, szkola artystycznego projektowania ubioru, absolwentka sapu (4) elwira rutkowska stylizacje, szkola artystycznego projektowania ubioru, absolwentka sapu (5) elwira rutkowska stylizacje, szkola artystycznego projektowania ubioru, absolwentka sapu (6) elwira rutkowska stylizacje, szkola artystycznego projektowania ubioru, absolwentka sapu (7)

zdjęcia pochodzą z FB Elwiry Rutkowskiej