Dzień Otwarty w KSA

Krakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają na Dzień Otwarty 8 czerwca 2015 roku, w czasie którego odbędą się bezpłatne warsztaty oraz multimedialna prezentacja kierunków.

Program :

12:00 spotkanie z Dyrekcją oraz multimedialna prezentacja wszystkich kierunków (sala AULA, budynek KSA ul. Zamoyskiego 52)

Oraz bezpłatne 1,5 godz. WARSZTATY – do wyboru z poniższych:

• Projektowanie ubioru – ul. Zamoyskiego 52, sala 8. W nawiązaniu do aktualnych trendów stwórz kartę inspiracji, która będzie punktem wyjścia dla poszukiwania własnego stylu w ubiorze.
  • Visual merchandising – ul. Zamoyskiego 52, sala 5. Próba zaaranżowania szafy sklepowej oraz kubików sklepowych. Stylizacja manekina
  • Projektowanie wnętrz – ul. Zamoyskiego 52, sala AULA. Prezentacja Milan Design Week – dizajn progresywny
  • Aktorstwo – ul. Dekerta 10, sala 3. Warsztaty w zakresie budowania postaci. Jak zrozumieć i świadomie budować postać na wybranych tekstach. Analiza postaci, zachowań oraz umiejętność przetworzenia wybranego tekstu na innych płaszczyznach.
  • Fotografia -ul. Dekerta 10, sala 10 . Zdjęcia martwej natury w przestrzeni zastanej – (trzeba zabrać własny aparat fotograficzny)

Osoby zainteresowane kierunkiem aktorskim oraz fotografii po prezentacji zostaną zaprowadzone na warsztaty do drugiego budynku szkoły przy ul. Dekerta 10

Osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o dokonywanie zapisów na adres mailowy: kursy@ksa.edu.pl podając swoje Imię i Nazwisko oraz kierunek.

dzien otwarty 8_06_2015