Dzień Otwarty w Krakowskich Szkołach Artystycznych - 11.04.2018 - KSA

Dzień Otwarty w Krakowskich Szkołach Artystycznych – 11.04.2018
  • On Marzec 28, 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki w Krakowskich Szkołach Artystycznych na Dzień Otwarty, który odbędzie się w środę 11 kwietnia 2018 r.

Podczas Dnia Otwartego odbędzie się multimedialna prezentacja kierunków oraz bezpłatne warsztaty.

PLAN:

12:00 – spotkanie z Dyrekcją oraz multimedialna prezentacja wszystkich kierunków (sala AULA, budynek KSA ul. Zamoyskiego 52)

ok. 13:00 – bezpłatne 1,5 godz. warsztaty – do wyboru z poniższych:

• Projektowanie ubioru – W nawiązaniu do aktualnych trendów stwórz kartę inspiracji, która będzie punktem wyjścia dla poszukiwania własnego stylu w ubiorze.
  • Visual merchandising – Próba zaaranżowania szafy sklepowej oraz kubików sklepowych. Stylizacja manekina
  • Projektowanie wnętrz – Ogólne zasady projektowania wnętrz.
  • Aktorstwo – Warsztaty w zakresie budowania postaci. Jak zrozumieć i świadomie budować postać na wybranych tekstach. Analiza postaci, zachowań oraz umiejętność przetworzenia wybranego tekstu na innych płaszczyznach.
  • Fotografia – Fotografia mody (będzie obecna modelka) – (trzeba zabrać własny aparat fotograficzny).

*Osoby zainteresowane kierunkiem aktorskim oraz fotografią po prezentacji zostaną zaprowadzone na warsztaty do drugiego budynku szkoły przy ul. Dekerta 10.

Osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o dokonywanie zapisów na adres mailowy: kursy@ksa.edu.pl podając swoje Imię i Nazwisko oraz nazwę warsztatu.

Zapraszamy 11 kwietnia 2018 r.

ul. Zamoyskiego 52, 30-523 Kraków

tel. (0 12) 656 17 26