Dni Otwarte w KSA 2014

Program Dni Otwartych 09.04. oraz 23.04.2014

10.00 – spotkanie z Dyrekcją oraz multimedialna prezentacja wszystkich kierunków sala nr 1, Zamoyskiego 52
11.00 – spotkania z wykładowcami i studentami, zwiedzanie szkoły i pracowni

BEZPŁATNE 1,5 h WARSZTATY – do wyboru

Projektowanie ubioru
Godzina 11.30 – 13.00, ul. Zamoyskiego 52
W nawiązaniu do aktualnych trendów stwórz kartę inspiracji, która będzie punktem wyjścia dla poszukiwania własnego stylu w ubiorze.

Visual merchandising
Godzina 11.30 – 13.00, ul. Zamoyskiego 52
Próba zaaranżowania szafy sklepowej oraz kubików sklepowych. Stylizacja manekina

Projektowanie wnętrz
Godzina 11.30 – 13.00, ul. Zamoyskiego 52
Warsztaty na temat współczesnych trendów w projektowaniu wnętrz i wzornictwa.

D.I.Y
Godzina 16:00, ul. Zamoyskiego 52
W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia D.I.Y zrób to sam zapraszamy na warsztaty przerabiania ubrań. Celem ćwiczeń będzie nadanie nowego wyglądu obuwiu, odzieży, galanterii. Ćwiczenia obejmować będą także farbowanie tkanin w technice SHIBORI. Wycinanie szablonów(Stencel), „Banksów” -robienie stempli ciekawymi technikami -wycinanie matryc w technice linorytu potem wykorzystywanie ich na odzieży -malowanie, wybielanie, ćwiekowanie, wycinanie, obklejanie SHIBORI jest japońską techniką barwienia.

Ilość miejsc na warsztat D.I.Y ograniczona
Zapisy na maila monika.kurtycz@ksa.edu.pl z dopiskiem D.I.Y

Osoby zainteresowane kierunkiem aktorskim oraz fotografii po prezentacji zostaną zaprowadzone na warsztaty do drugiego budynku szkoły przy ul. Dekerta 10.

Aktorstwo
Godzina 11.30 – 13.00, ul. Dekerta 10
Warsztaty w zakresie budowania postaci. Jak zrozumieć i świadomie budować postać na wybranych tekstach. Analiza postaci, zachowań oraz umiejętność przetworzenia wybranego tekstu na innych płaszczyznach.

Godzina 11.30 – 13.00, ul. Dekerta 10
Warsztaty oświetlenia studyjnego. Pozwolą zapoznać się z możliwościami światła studyjnego i podstawami korzystania ze studia.

Osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o dokonywanie zapisów na adres mailowy: monika.kurtycz@ksa.edu.pl podając swoje Imię i Nazwisko oraz kierunek.

DNI OTWARTE 2014