Koncert Tribute to Amy Winehouse w Filharmonii Krakowskiej - KSA

Koncert Tribute to Amy Winehouse w Filharmonii Krakowskiej

Projektanci ze Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru przygotowali stylizację gwiazd podczas koncertu Tribute to Amy Winehouse w Filharmonii Krakowskiej.

Serdecznie dziękujemy wykładowcom Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Annie Niemczyk oraz Patrycja Guzik, które odpowiadały za stylizacje pięciu wokalistek: Eweliny Przybyła, Joanny „Azzja” Mądry, Sandry Mika, Aichy Słoniec, Małgorzaty Chruściel oraz sześciu jazzmanów. Dziękujemy również studentom oraz absolwentom SAPU, Monice Dębowskiej, Agacie Fojcik, Urszuli Kobak oraz Anecie Włodarczyk za udostępnienie swoich projektów. Na scenie mogliśmy zobaczyć również projekty absolwenta SAPU, Mateusza Pukło, który odpowiadał za stylizacje wokalisty, Wojciecha Myrczeka oraz kompozytora, Michała Salomona.

Wydarzenie odbyło się w ramach cyklu RE: STARS, który ma na celu przypomnienie i złożenie hołdu najwybitniejszych gwiazdom muzyki XXI w.

zdjecie-monika-woszczynska-kmiecik

Fot. Monika Woszczyńska-Kmiecik