Aleksandra Modrzejewska dla I-ON MAGAZINE - KSA

Aleksandra Modrzejewska dla I-ON MAGAZINE

Sesja zdjęciowa LESS IS MORE dla I-ON MAGAZINE w wykonaniu naszej absolwentki Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF, Aleksandry Modrzejewskiej.

Modelka: Anna Freemantle – Zee

Style: Ian Tod

Aleksandra Modrzejewska zajmuje się przede wszystkim fotografią mody. Tworzy również piękne, klimatyczne portrety. Jej zdjęcia zostały opublikowane w wielu polskich i zagranicznych magazynach m.in. w JUST magazine, HOPE ST, Metal Mag, SÝN Mag, Zeum Mag, IMUTE Mag czy LIONS Mag.
Współpracowała z modelkami z agencji Model Team, Colours Agency – Model & Creative Management, Specto Models, Tyne Tees Models, Savalas Models, Wilhelmina Models, Boss Model Management, Marta Welna Modelling oraz markami Rosie Sugden – Scottish Cashmere, Coco and Cleo, Rilke czy Walerią Tokarzewską -Karaszewicz (absolwentką Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru).

Jej zdjęcia mogliśmy zobaczyć również podczas wystawy FOCUS ON FASHION organizowanej w ramach Cracow Fashion Week.

Więcej informacji: http://aleksandramphoto.tumblr.com/