Szkoła Wnętrz i Przestrzeni SWP - osiągnięcia w 2017 r. - KSA

Szkoła Wnętrz i Przestrzeni SWP – osiągnięcia w 2017 r.

Jesteśmy niezwykle dumni ze słuchaczy oraz absolwentów SWP, którzy biorą udział w licznych konkursach oraz realizują projekty na bardzo wysokim poziomie.

Aleksandra Brzóska zajęła pierwsze miejsce w konkursie Swiss Krono Polska x Design your life.

Swiss KRONO Polska x Design your life

Joanna Jaworska otrzymała wyróżnienie w konkursie Casio Grand Design 2017.

Casio Grand Design 2017

Monika Grojec zaprojektowała salę kinową w Wolbromiu, za co otrzymała gratulacje od Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Prowadzi wykłady podczas Łódź Design Festival, gdzie w 2017 r. zaprezentowała również projekt lampy Geometry dla firmy Lako.

Magdalena Falkiewicz współtworzy markę Łobzowska Studio, która zaprojektowała opakowania dla czekolad Endorfina. Prócz tego opracowała koncepcję wizerunku marki, nazwę i logotyp oraz zrealizowała stronę www i sesję fotograficzną produktu. Projekt opisywano w wielu magazynach branżowych oraz nagrodzono w konkursach „Art of Packaging” i „Dobry Wzór 2017”.

Jesteśmy niezwykle dumni z absolwentów SWP, którzy realizują swoje projekty we własnych firmach (Monika Grojec / Kwadrat Design Studio – Pracownia Projektowa, KAMA MUCHA, Maria Podobińska – Proste Wnętrze, Justyna Krala / Pracownia Projektowa Boprojekt, Justyna Podczasi / SETO design i wielu innych). Również młodzi projektanci kończący naukę prezentują prace dyplomowe na bardzo wysokim poziomie.

ZAPROJEKTOWANI 2017

Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem impreza zorganizowana przez Szkołę Wnętrz i Przestrzeni oraz Szkołę Visual Merchandisingu to ponad 100 wystawców, kilka tysięcy osób odwiedzających targi, wykłady, panele dyskusyjne oraz inspirujące warsztaty na temat projektowania i dizajnu. Wśród gości tegorocznej edycji znaleźli się m.in. Monika Harłacz, Margareth Larmuth, Gosia i Tomek Rygalik, Adam Groch, Konrad Winiarski, dr Hubert Bilewicz, przedstawiciele firm PatyNowy oraz Flügger farby. Wydarzeniu towarzyszyło otwarcie wystawy „Fotoprzestrzenie”prezentującej projekty i zdjęcia słuchaczy KSA oraz konkurs Mała Rzecz 2017 organizowany we współpracy z Małopolskim Instytutem Kultury pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego (1. miejsce Martyna Piątek, 2. miejsce Monika Czesak, 3. miejsce Tomasz Golański, Julia Grochal, wyróżnienia Paulina Bielaszka oraz Małgorzata Płoskońska).